Wczoraj w warsztatach „Krzyk bez słów” prowadzonym przez Tomasza Bilickiego uczestniczyli nauczyciele i rodzice uczniów naszej Placówki, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć praktyczne wskazówki dotyczące wspierania dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym.
Serdecznie dziękujemy Tomaszowi Bilickiemu za bezcenną wiedzę i inspirujące wskazówki do pracy z uczniami.














