Wczoraj nasza społeczność szkolna spotkała się na apelu wychowawczym, aby podsumować rok szkolny 2025/26; wychowawcy wręczyli uczniom nagrody za osiągnięcia edukacyjne oraz zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły i lokalnego środowiska.

Apel dostarczył wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji, był też zachętą do podejmowania przez uczniów kolejnych edukacyjnych wyzwań.

50 uczniów wyróżnionych podczas apelu otrzymało od sponsorów prezent w postaci wyjścia na pyszne lodowe desery do lodziarni „Lody pod palemką” w Sławoborzu.

mgr Bożena Jurczyk