Turniej tenisowy

Strona główna » Turniej tenisowy

 

Turniej Tenisowy Pekao Szczecin Open    

 

          

                     21 września 2012r. wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sławoborzu uczestniczyli w imprezie towarzyszącej  20. Turniejowi Tenisowemu ATP Pekao Szczecin Open 2012.

Turniej sponsorowany przez BANK PEKAO SA, w tym roku odbywał się w dniach 17-23 września.

    Uczniowie naszej szkoły obejrzeli Turniej Tenisowy Open Kids 2012, Mecz Dnia oraz Turniej Tenisowy Aktorów. Wyjazd do Szczecina dostarczył naszym wychowankom wielu wrażeń związanych przede wszystkim ze spotkaniem z popularnymi polskimi aktorami, którzy udzielali wywiadów, rozdawali autografy oraz chętnie pozowali do zdjęć.

            Pragniemy serdecznie podziękować Dyrektorowi BANKU PEKAO SA I Oddział w Świdwinie, Pani Katarzynie Mędzin za otwartość i zrozumienie dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i objęcie wsparciem sponsorskim wyjazdu naszych uczniów do Szczecina. Tą drogą raz jeszcze w imieniu wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sławoborzu serdecznie dziękujemy.

             Jesteśmy wdzięczni za Pani pomoc w realizacji naszych projektów wspierających rozwój wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, zwłaszcza niepełnosprawnego.

 Dziękujemy za podejmowanie przez instytucję, którą Pani reprezentuje, działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.