Wyniki konkursu plastycznego

Strona główna » Wyniki konkursu plastycznego

LISTA LAUREATÓW

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

1. Martyna Misior- Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeżnie,

1. Jagoda Goździewska- Publiczne Przedszkole nr 2 „Pod Topolą” w Świdwinie

2. Kordian Politowski- Publiczne Przedszkole w Sławoborzu

3. Nina Kurlapska- Gminne Przedszkole w Zespole Szkół w Rąbinie


WYRÓŻNIENIA:

1.Joanna Głażewska - Publiczne Przedszkole nr 2 „Pod Topolą” w Świdwinie

2.  Lidia Tyszer – Przedszkole Specjalne w Sławoborzu

3. Lena Ogrodowska- Przedszkole Specjalne w Sławoborzu

4. Bartosz Żebryk - Przedszkole Specjalne w Sławoborzu


KATEGORIA KLASY I-III

1.Natalia Pawłowska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

1. Emilia Wieczorek – Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu

2. Magdalena Klimek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

3. Monika Wieczorek - Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu


WYRÓŻNIENIA:

1. Lilianna Gos - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

2.  Maja Wojskonowicz- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

3. Julia Grzywińska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

4. Wiktoria Wojewoda Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

5. Zuzanna Niedbalska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

6. Kasandra Zubert - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

7. Tadeusz Kurażyński - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

8. Igor Peroński - Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu


KATEGORIA KLASY IV-VI

1.Dominika Borecka- Zespół Szkół w Rąbinie

2. Wiktoria Iskra - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

2.Szymon Jeziorny- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdwinie

3. Martyna Czubak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeżnie


WYRÓŻNIENIA:

1. Karol Kobus- Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeżnie

2. Regina Juralewicz - Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu

3. Patryk Uzar - Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu


KATEGORIA GIMNAZJUM, KL. VII:

1.Dominika Jaroszek- Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu

2. Hanna Pliszka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeżnie

3. Karolina Janiszewska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeżnie


KATEGORIA DOROŚLI:

1. Beata Falkowska – Środowiskowy Dom Samopomocy w Sławoborzu

2. Adam Chachuła - Środowiskowy Dom Samopomocy w Sławoborzu

3. Aldona Wypasek - Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu


WYRÓŻNIENIE:

1.  Dominika Dembicka - Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu