Konkurs integracyjny

Strona główna » Konkurs integracyjny

NAGRODZENI W INTEGRACYJNYM KONKURSIE 

FOTOGRAFICZNO- PLASTYCZNYM

"RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"


PRZEDSZKOLA

I miejsce

Punkt Przedszkolny "Bajkowa Kraina" w Sławoborzu Grupa 3-4-latki,

opiekun p. Beata Paruch - Osiał

 

II miejsce

Publiczne Przedszkole nr 2 "Pod Topolą" w Świdwinie Grupa 4-latki"Krasnale"

opiekun p. Bogumiła Witek

 

III miejsce

Punkt Przedszkolny TPD "Rumcajs" w Brzeżnie Grupa 5-latki

opiekun p. Alicja Szymanek

 

Wyróżnienie

Publiczne Przedszkole nr 2 "Pod Topolą" w Świdwinie Grupa 3-latki "Biedronki"

 

Wyróżnienie

Zespół Szkół Publicznych w Brzeżnie

Klasa"0"b

 

Wyróżnienie

Publiczne Przedszkole nr 2 "Pod Topolą" Grupa 3-4 latki "Jagódki"

 

 

KLASY I – III SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu

Grupa I w Internacie

 

II miejsce

Koło Plastyczne Świdwiński Ośrodek Kultury

opiekun p. Joanna Nowicka

 

III miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdwinie Klasa IB,

opiekun p. Martyna Król

 

III miejsce

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu ZET5,

opiekun p. Agnieszka Greszata

 

 

Wyróżnienie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdwinie

Jakub Michniewicz

Filip Wójtowicz

Mateusz Pietrzyk

Michalina Kapciak

Oskar Ładecki

opiekun p. Grażyna Tyszkiewicz

 

Wyróżnienie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdwinie klasa III

opiekun p. Elżbieta Horak

 

KLASY IV – VI SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Świdwinie

Konrad Pawlik

Jakub Basak

Grzegorz Wróbel

opiekun p. Jolanta Soboniak

 

II miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Świdwinie

Kuba Wojewódzki

Błażej Lis

Przemysław Łuc

opiekun p. Jolanta Soboniak

 

III miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa w Redle

Zofia Sekuta

Klaudia Szymanek

Monika Charchut

opiekun p. Anna Goszczyńska

 

Wyróżnienie

Publiczna Szkoła Podstawowanr 2 w Świdwinie

Paulina Sikorska

Szymon Tomalak

Julia Dalecka

opiekun p. Jolanta Soboniak

 

Wyróżnienie

Publiczna Szkoła Podstawowanr 2 w Świdwinie

Hubert Markiewicz

Oskar Stasiak Adam Chojnacki

opiekun p. Jolanta Soboniak

 

Gimnazjum

I miejsce

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu Grupa II Internat

opiekun p. Cyprian Dembicki

 

I miejsce

Zespół Szkół w Białogardzie I klasa gimnazjum

opiekun p. Joanna Bielska

 

II miejsce

Zespół Szkół Publicznych w Brzeżnie

Dominika Pasieka

Małgorzata Bartosiewicz

Monika Pasieka 

opiekun p. Małgorzata Paruch-Kasprzak

 

Dorośli

I miejsce

Środowiskowy Dom Samopomocy "Radość" w Połczynie Zdroju

opiekun p. Cezary Makowski

 

I miejsce

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu SPdP klasy I-III

opiekun p. Anna Stolarska

 

II miejsce

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lesznie

opiekun p.Teresa Tertoń

 

Wyróżnienie

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu SPdP klasa I-III

opiekun p. Monika Ławrynowicz

 

Wyróżnienie

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu SPdP klasa I-III

opiekun p. Agnieszka Greszata

 

Wyróżnienie

Zespół Placówek Specjalnych w Sławoborzu ORW grupa"B"

opiekun p. Katarzyna Kotula

 

 Nagrody przyznane w części fotograficznej konkursu

na drodze głosowania przez uczestników Dnia Godności

w dniu 20 maja 2015 r.


Kategoria szkoła podstawowa i gimnazjum

1. miejsce pierwsze ex aequo :

  • Hanna Wieczorek „ Razem zgodnie i wesoło” SP nr 2
  • Paulina Kosińska „Lepiej razem” SP nr 2


2. miejsce drugie ex aequo :

  • Patryk Rytkiewicz „Nasza ładniejsza część” ZPS Sławoborze
  • Piotr Nojgebauer „ Wieża” SOSW Warnino

3. miejsce trzecie ex aequo :

  • Patryk Skibowski „ Bądźmy razem” ZPS Sławoborze
  • Roksana Haraszczuk „ Mamy wspólny cel” ZPS Sławoborze


wyróżnienie:

  • Krzysztof Wiśniewski „Gra w literki” SOSW Warnino
 

Kategoria dorośli

1. miejsce pierwsze ex aequo:

  • Wiesław Wieczorek „ Ku przygodzie”
  • Marian Szpeciński „Razem łatwiej” ŚDS Sławoborze

2. miejsce drugie ex aequo:

  • Paweł Jaworski „Razem mamy więcej siły”ZSP Sławoborze
  • Anna Kacprzak „Urodziny”

3. miejsce trzecie ex aequo:

  • Maria Giluk „ Biegamy po łące”
  • Małgorzata Mróz – „Na próbie” ŚDS Połczyn

wyróżnienie

  •  Grzegorz Roszak „ Trzy dziewczyny na białym tle” ŚDS Połczyn